İKM Bizim Çiftlik, 2015 yılından günümüze kadar İstanbul genelinde çiğ süt sektöründe hizmet vermektedir. 2021 yılı itibari ile tüketicilerine daha iyi hizmet verebilmek ve Pandemi sürecinde bölgesel konumdaki bayilere destek olmak amacıyla kurulan Süt Marketi Online Satış Sitesi ve Bayi Teslimat Sistemini kullanıma açmıştır.

Süt Marketi: İstanbul’un Günlük Çiğ Süt ve Süt Ürünleri Marketi. Avrupa Standartlarına uygun ve hastalıktan ari belgesine sahip modern çiftliklerde Simental günlük süt ve süt ürünleri üretilmektedir.

İKM Bizim Çiftlik markası ile her gün ürettiğimiz en doğal, en sağlıklı ve en lezzetli sütleri tüm İstanbul’a ulaştırmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

Simental ineklerin ürettiği sütlerin yağ, protein ve kuru madde oranı olarak diğer ineklerin ürettiği sütlerden %20 daha yüksek kaliteye ve lezzete sahiptir.

Simental inekler yaklaşık 6.000 kg süt verirken, iyi koşullarda bakım ve sağım sağlanırsa 9.000 kg’a kadar süt verebilir. Simental süt yaklaşık % 3.7 protein ve ortalama olarak %3.8 – %4.2 arasında yağ oranına sahiptir.

İKM Bizim Çiftlik, 5 yıllık dönemde İstanbul pazarına en kaliteli çiğ sütleri müşterilerinin hizmetine sunarak bundan sonra da kalite ve hizmetten ödün vermeden değerli müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

Ari Belgeli Simental cinsi inek çiftliklerinden aldığımız çiğ sütü, İstanbul Ümraniye ilçesinde bulunan tesisimizde tek kullanımlık pet şişelere el değmeden dolum yapılmaktadır. Günlük olarak dolum yapılan çiğ sütler aynı gün içerisinde İstanbul’un tüm ilçelerinde bulunan toptan ve perakende müşterilerimize soğuk zincir bozulmadan teslim edilmektedir.

Siz değerli müşterilerimize hizmet ederken amacımız sadece para kazanmak değil, Helal Kazanç elde etmektir. Bu amaçla satmış olduğumuz ürünlerin sağlıklı ve kaliteli olması için maksimum özen ve itinayı gösteriyoruz.

Scroll To Top
Close
Close
Anasayfa
Kategoriler
0 Sepetim
Siparişlerim
Close

Sepetim

Sepetiniz şu an boş!

Alışverişe Başla